Specjalista/-tka ds. Zakupów

JT International AG Dagmersellen

  • Publication date:

    20 April 2024
  • Workload:

    100%
  • Contract type:

    Unlimited employment
  • Place of work:

    Dagmersellen

Title: Specjalista/-tka ds. Zakupów

Stary Gostków, PL, 00000

We are JTI, Japan Tobacco International, and we are present in 130 countries. We have spent years innovating, creating new and better products for the consumers to choose from. This is our business. But not only. Our business is our people. Their talent. Their potential. We believe that when they are free to be themselves, and they are given the opportunity to grow, travel and develop, amazing things can happen.

That’s why our employees, from around the world, choose to be a part of JTI. It is why 80% of employees feel happy working at JTI. And why we’ve been awarded Global Top Employer status, ten years running.

So when you’re ready to choose a career you’ll love, in a company you’ll love, feel free to #JoinTheIdea.

Learn more: jti.com

Specjalista ds. Zakupów / Specjalistka ds. Zakupów

Lokalizacja: Stary Gostków

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów - m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta sportowa
  • Transport na wyznaczonych trasach (Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Poddębice, Pabianice, Niemysłów, Ozorków, Łęczyca, Sieradz, Zduńska Wola, Turek, Uniejów, Kutno)

Czym będziesz się zajmować?

  • Prowadzeniem procesów zakupowych produktów i usług nieprodukcyjnych
  • Realizacją przyjętej strategii zakupowej
  • Prowadzeniem procesów RFx, negocjacji, aktualizacji cen, zawierania umów

Zarządzaniem bazą dostawców oraz ich okresową oceną

Zarządzaniem wewnętrznym katalogiem produktów i usług nieprodukcyjnych

Budowaniem relacji i współpracą z klientem wewnętrznym

Dbaniem o realizację celów zakupowych

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze zakupów nieprodukcyjnych
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego oraz polskiego
  • Znajomość systemu SAP (mile widziana) oraz programów pakietu Office (w szczególności MS Excel)
  • Dokładność i dbałość o szczegóły
  • Wysokie zdolności organizacyjne
  • Zdolności negocjacyjne
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz budowania relacji
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów (mile widziane)
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych (mile widziane)

Jakie są kolejne kroki w procesie rekrutacji:

  • rozmowa z Rekruterem,
  • rozmowa z Hiring Managerem.

Bardzo dziękujemy za Twoje zainteresowanie rekrutacją. Zapraszamy do aplikowania.

Interested in working at JTI? Want to know more? Talk to our JOIN-BOT and get to know us better!

If you decide to participate in this recruitment, the administrator of your data will be JTI Polska sp.z o.o. with headquarters in Stary Gostków. Your data will be processed only to support the recruitment process in which you participate. Detailed information on the processing of your data here.

Job Segment: ERP, Network, Procurement, SAP, Technology, Operations