Operator palownicy

Strabag AG

  • Publication date:

    20 May 2024
  • Workload:

    100%
  • Contract type:

    Unlimited employment
  • Place of work:

    Bauen

Aufgaben

  • obsługa palownic zgodnie z posiadanymi uprawnieniami (Liebherr,
    Bauer, PVE, Woltman)
  • wykonywanie
    robót związanych z głębokim fundamentowaniem pale oraz kolumny (CFA, DSM, CCFA,
    FDP, pale prefabrykowane)
  • obsługa
    parametrów pracy i zapisów
  • znajomość
    i ścisłe przestrzeganie otrzymanej instrukcji DTR
  • kontrola
    stanu technicznego i bieżąca konserwacja sprzętu (smarowanie, mycie,
    czyszczenie, proste naprawy, montaż itp.) wg zaleceń mechaników oraz DTR
    sprzętu
  • pomoc
    przy pracach remontowo-konserwacyjnych wykonywanych przy udziale Mechanika
    montaż, demontaż  oraz montaż sprzętu
  • prowadzenie
    prac na budowach w zgodności z dokumentacją techniczną, przepisami bhp, ściśle
    według parametrów
  • czyszczenie
    sprzętu po zakończeniu prac, przygotowanie do transportu
    prac fizycznych lub pomocniczych na budowie

Qualifikationen

  • doświadczenie – warunek konieczny
  • wymagane
    uprawnienia do obsługi palownic
  • gotowość
    do odbywania częstych delegacji – praca na terenie całej Polski, za zgodą
    pracownika praca za granicami
  • pracowitość i solidność
  • uczciwość, lojalność
  • umiejętność pracy w zespole

Wir bieten
• Pracę na podstawie umowy o pracę
• Zwrot kosztów podróży do/z miejsca pracy.
• Zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem
• Kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
• Szeroki pakiet ochrony zdrowia
• Współpraca z doświadczoną ekipą, wsparcie zespołu
• Atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

Über uns
Fortschritt beginnt mit uns.

Bei STRABAG bauen rund 86.000 Menschen an 2.400 Standorten weltweit am Fortschritt. Einzigartigkeit und individuelle Stärken kennzeichnen dabei nicht nur unsere Projekte, sondern auch jede:n Einzelne:n von uns. Ob im Hoch- und Ingenieurbau, Straßen- und Tiefbau, Brücken- und Tunnelbau, in der Projektentwicklung, Baustoffproduktion oder im Gebäudemanagement – wir denken Bauen weiter, um der innovativste und nachhaltigste Bautechnologiekonzern Europas zu werden. Chancengleichheit, Vielfalt und Inklusion sind integrale Bestandteile dessen, wer wir als Unternehmen sind und wie wir arbeiten. Gemeinsam setzen wir Vorhaben erfolgreich und partnerschaftlich um und wachsen an neuen Aufgaben. Gemeinsam erschaffen wir Großes. Bau mit uns die Zukunft!
Bewirb dich jetzt und werde Teil unseres Teams.

Contact

  • Strabag AG