Trockenbauer

myWork AG

myWork AG

Key information

  • Publication date:

    14 June 2024
  • Workload:

    100%
  • Contract type:

    Temporary
  • Salary:

    CHF 30 - 31 /hour
  • Language:

    German (Intermediate), English (Intermediate)

myWork AG jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie usług personalnych. Proszę skorzystać z naszego know-how i naszych kontaktów, jesteśmy dynamiczną firmą z dużą i dobrą bazą klientów, którzy ściśle z nami współpracują.

Poszukujemy regipsiarza od zaraz lub terminie do uzgodnienia.

Wymagania:

· Tworzenie konstrukcji

· Doświadczenie na stanowisku gipsiarza pow. 3 lat

· Dobra kondycja fizyczna

· Komunikatywny język niemiecki lub angielski

· Prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd

Obowiązki:

· Samodzielna praca zgodnie z planem

· Układanie systemów sufitowych i ściennych

· Wykonywanie okładzin sufitowych z płyt gipsowo-kartonowych

· Wznoszenie suchej zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych

· Prace szpachlarskie

· Montaż systemów sufitowych

Oferujemy:

· Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez nas

· Zajmiemy się Państwa pozwoleniem na pracę

· Doradztwo i wsparcie z naszej strony w Szwajcarii

· Możliwość długoterminowego zatrudnienia

· Wysokość wynagrodzenia według stanu na dzień dzisiejszy

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszam do kontaktu z jedym z naszych rekruterów pod numerem telefonu +41 58 501 77 82 lub WhatsApp +41 76 233 17 91.

Contact

  • myWork AG